Oto Çıkma Parça Nedir?

En uygun yedek parça satışı iletişim için Tutku Otomotiv

TUTKU OTOMOTİV

Otomotiv sektöründe çıkma parça, kazalı (kaskolu) ve hurda belgeli araçların üzerinden çıkan revizyonlu veya revizyonsuz, tekrar kullanılabilen parçalardır

 
 
Oto Çıkma Parçaları alırken dikkat edilecek hususlar
 
 
Önce güven diyoruz ve alışveriş yaptığınız çıkma parça satış yerinin güvenilirliğinin araştırılması ve ”parçayı nasıl olsa ucuza uygun buldum” rehavetine kapılmadan hareket etmenizi öneririz.
yine güven diyoruz .parçayı satın alırken denenebilecek parçaları mutlaka deneyiniz ( elektrik ve elektronik parçalar vb…) satın aldıktan sonra aldığınız parçayı satıcınıza mutlaka İade edilip edilemeyeceğini sorunuz. firmamız görüşme dahilinde İade garantisi sunar…
çıkma yedek parça almadan önce mutlaka piyasadan ,yetkili servislerden ve oto yedek parçacılardan orijinal parça ve yan sanayi parça olarak araştırmanızı tavsiye ederiz.
 
neden çakma parça alınır ?
 
 
Sadece honda marka otolarına ait çıkma parça ve honda grubu mekanik,kaporta üzerine uzmanlığını sürdüren İşletmemiz ; perte ayrılmış ve hurda belgeli honda marka araçların sağlam ve kullanılabilir durumdaki orijinal paralarının satışını uygun fiyatla yapmaktadır.
Talep edilen parçalar Türkiye nin her yerine anlaşmalı kargolarımızla hızlı bir şekilde adresinize teslim edilmektedir.
çıkma yedek parça  tercihinin nedenine gelince; çıkma yedek parça piyasada var olan ve ancak kaza neticesinde hurdaya ayrılan araçlardan sökülen parçalardır.parçalarin orijinal olması önemlidir.
satılan honda marka çıkma parçalarının (parçada tahribat olmaması kaydıyla ) İadesi mümkündür.
ana gayemiz siz sayın müşterilerimizin memnuniyetidir.
 
Türkiye’nin en büyük geri dönüşüm kapasitesi ve Ürün yelpazesine sahip, İkitelli Atatürk  Oto SanayiSitesinde Kurulu İşyerimiz;HONDA Marka Oto Markasına ait Çıkma Yedek Parça işi yapmaktadır. HONDA Marka araçlara ait çıkma yedek parça ve resimlerini bulabileceğiniz sitemiz sizin talep ve istekleriniz doğrultusunda hareket etmektedir. Siz sayın müşterilerimizin memnuniyeti en üst seviyededir. Parçalarımızın tedarik yöntemi hurdaya ayırdığımız araçlardan ve sigorta iadelerinden çıkan orijinal yedek parçalardır.
 
Web Sitemizde Dilediğiniz HONDA Marka Çıkma Oto Yedek Parça İle İlgili Bilgi Alabilir , Resimlerini Görebilir , Fiyat Bilgisi Edinebilirsiniz. Daha Fazla Yardım Almak İçin Tıkla Msn Listene Ekle Butonuyla  Online Destek Bölümündeki  Temsilcilerimizle İrtibata Geçebilirsiniz.
 
Firmamıza Türkiye’nin Neresinde Olursanız Olun Anlaşmalı Olduğumuz Kargo Firmaları İle Adrese Teslim Oto Çıkma Yedek Parça siparişi Verebilirsiniz.
 
Kaza Yada Belli Nedenlerle Hurdaya Ayrılmış Otoları Gerek Sigorta Şirketlerinden Gerekse 1.Şahıslardan Satın Alarak Kendi Atölyemizde Parçalarına Ayırıyoruz.KAYNAĞI BELİRSİZ Ürün Alıp Satmıyor Aracılık Yada Komisyonculuk Yapmıyoruz.Stoklarımızın Tamamı Faturalı ve Resmidir.

GURUR TABLOMUZ

KURUMSALLIK
KALİTE
GÜVEN
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
İŞBİRLİĞİ
BİLGİ
TECRÜBE
FİYAT AVANTAJI
DONANIMLI PERSONEL
Back to top