Hizmetlerimiz

Tutku Otomotiv

En uygun yedek parça satışı iletişim için Tutku Otomotiv

BİZ NE YAPIYORUZ?

TUTKU OTOMOTİV

Otomotiv sektöründe çıkma parça, kazalı (kaskolu) ve hurda belgeli araçların üzerinden çıkan revizyonlu veya revizyonsuz, tekrar kullanılabilen parçalardır

 
Oto Çıkma Parçaları alırken dikkat edilecek hususlar
Önce güven diyoruz ve alışveriş yaptığınız çıkma parça satış yerinin güvenilirliğinin araştırılması ve ”parçayı nasıl olsa ucuza uygun buldum” rehavetine kapılmadan hareket etmenizi öneririz.
yine güven diyoruz .parçayı satın alırken denenebilecek parçaları mutlaka deneyiniz ( elektrik ve elektronik parçalar vb…) satın aldıktan sonra aldığınız parçayı satıcınıza mutlaka İade edilip edilemeyeceğini sorunuz. firmamız görüşme dahilinde İade garantisi sunar…
çıkma yedek parça almadan önce mutlaka piyasadan ,yetkili servislerden ve oto yedek parçacılardan orijinal parça ve yan sanayi parça olarak araştırmanızı tavsiye ederiz.
neden çakma parça alınır ?
Sadece honda marka otolarına ait çıkma parça ve honda grubu mekanik,kaporta üzerine uzmanlığını sürdüren İşletmemiz ; perte ayrılmış ve hurda belgeli honda marka araçların sağlam ve kullanılabilir durumdaki orijinal paralarının satışını uygun fiyatla yapmaktadır.
Talep edilen parçalar Türkiye nin her yerine anlaşmalı kargolarımızla hızlı bir şekilde adresinize teslim edilmektedir.
çıkma yedek parça  tercihinin nedenine gelince; çıkma yedek parça piyasada var olan ve ancak kaza neticesinde hurdaya ayrılan araçlardan sökülen parçalardır.parçalarin orijinal olması önemlidir.
satılan honda marka çıkma parçalarının (parçada tahribat olmaması kaydıyla ) İadesi mümkündür.
ana gayemiz siz sayın müşterilerimizin memnuniyetidir.
Türkiye’nin en büyük geri dönüşüm kapasitesi ve Ürün yelpazesine sahip, İkitelli Atatürk  Oto Sanayi sitesinde Kurulu İş yerimiz; HONDA Marka Oto Markasına ait Çıkma Yedek Parça işi yapmaktadır. HONDA Marka araçlara ait çıkma yedek parça ve resimlerini bulabileceğiniz sitemiz sizin talep ve istekleriniz doğrultusunda hareket etmektedir. Siz sayın müşterilerimizin memnuniyeti en üst seviyededir. Parçalarımızın tedarik yöntemi hurdaya ayırdığımız araçlardan ve sigorta iadelerinden çıkan orijinal yedek parçalardır.
Web Sitemizde Dilediğiniz HONDA Marka Çıkma Oto Yedek Parça İle İlgili Bilgi Alabilir , Resimlerini Görebilir , Fiyat Bilgisi Edinebilirsiniz. Daha Fazla Yardım Almak İçin Tıkla Msn Listene Ekle Butonuyla  Online Destek Bölümündeki  Temsilcilerimizle İrtibata Geçebilirsiniz.
Firmamıza Türkiye’nin Neresinde Olursanız Olun Anlaşmalı Olduğumuz Kargo Firmaları İle Adrese Teslim Oto Çıkma Yedek Parça siparişi Verebilirsiniz.
Kaza Yada Belli Nedenlerle Hurdaya Ayrılmış Otoları Gerek Sigorta Şirketlerinden Gerekse 1.Şahıslardan Satın Alarak Kendi Atölyemizde Parçalarına Ayırıyoruz.KAYNAĞI BELİRSİZ Ürün Alıp Satmıyor Aracılık Yada Komisyonculuk Yapmıyoruz.Stoklarımızın Tamamı Faturalı ve Resmidir.

HİZMETLERİMİZ

  • Honda Yedek Parça

  • Honda Çıkma Parça

  • Honda Oto Yedek Parça

  • Oto Yedek Parça

  • Oto Çıkma Yedek Parça

  • Oto Çıkma

  • Pert Araç Hasarlı araç çıkma parça

Tutku Otomotiv

Hizmetlerimiz

Tutku Otomotiv

2000

++ Yedek parça

$750000

En uygun Fiyat

100%

Müşteri Memnuniyeti

3600

Pratik Çözüm Seçenekleri

Tutku Otomotiv Hizmetlerimiz

Honda Yedek Parça

1994-2018 aralığındaki tüm Honda Araçlarının orjinal yedek parçalarını sizlerle buluşturuyoruz.

Honda Orjinal Yedek Parça

1994-2018 aralığındaki tüm Honda Araçlarının orjinal yedek parçalarını sizlerle buluşturuyoruz. 1994-2018 aralığındaki honda araçların orjinal çıkma parçaları muvcuttur.

En uygun Yedek Parça

Honda araçları için en uygun fiyatları biz veriyoruz. Honda aracınız varsa ve yedek parça ihtiyacınız varsa bizi mutlaka aramalısınız.

Türkiye'nin Her yerine Kargo

Honda çıkma yedek parçalarını Türkiye’nin her yerine anlaşmalı kargo ile gönderiyoruz. Honda çıkma parçaları en uygun kargo fiyatları ile sizlerle buluşturuyoruz.

Honda Çıkma Parça

Honda Çıkma Parça,1994-2018 aralığındaki tüm Honda Araçlarının orjinal yedek parçalarını sizlerle buluşturuyoruz. 1994-2018 aralığındaki honda araçların orjinal çıkma parçaları muvcuttur.

Honda Çıkmacı

Honda yedek parçalarına ihtiyacınız mı var hemen Honda Çıkmacı bizi arayın.
Size en uygun honda çıkma parçaları için fiyat sunalım.

Back to top