HAKKIMIZDA

En uygun yedek parça satışı iletişim için Tutku Otomotiv

TUTKU OTOMOTİV

H HOŞGELDİNİZ,

 

 
Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamakla başlar, bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik tasarlanmış ürün ve hizmetleriyle, bilgi ve yetkiyle donatılmış çalışanları ve iş ortaklarıyla, müşteriden önce müşteri adına harekete geçer ve müşteriyi mutlu kılar.
 
Tutku Otomotiv  Yaratıcılığı;
 
Müşterinin sürekli değişen ihtiyaçlarının farkında olmaktadır. Sürekli yaratıcılığımız sayesinde her zaman farklı olan ve farklı kılan olarak algılanırız. Müşterinin yaratıcılığını tetikleyecek ürünler ve özgür seçim olanakları sunarız. Müşterinin yaşamındaki her faaliyetine değer katarız.
 
Tutku Otomotiv Güvenilirliliği;
 
Müşterilerimiz açısından fiyat, kalite ve satış sonrası hizmetlerimize güvenecekleri ürünler sunan, iş ortaklarımız açısından iş yapmak istenen, çalışanlarımız açısından adil bir çalışma ortamı sağlayan , çevre ve yasalara saygılı kurumsal kültürdür.
 
Tutku Otomotiv İşbirliği;
 

Çalışanlarımızın ve tüm paydaşlarımızın birlikte yarattığı sinerji ve bilgi birikiminin gücünü, ortak karar alma ve uygulama prensibimizle birleştirerek, hızlı ve etkin karar almak için her birimizin her an hazır olmasını sağlar ve bizi sürekli güçlü, dinamik ve yetkin halde tutar.

Honda otomobillerin ithalat ve yedek parça satışı
Oto yedek parça ithalatı ve satışı yapan firmamız uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak beklentilerinize en ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktadır. Dünya otomobil sektörünün devlerinden Honda grubunun alternatif tüm yedek parçalarını firmamız garantisi altında güvenle temin edebilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünü, bir telefonunuzla Türkiye’nin tüm illerine teslimatını sağlamaktayız. Sizin için hazırladığımız bu sayfalardan, firmamız ile ilgili birçok bilgiye ve habere ulaşabilecek, dilerseniz istek, öneri ve her türlü sorununuzu bize iletebileceksiniz. Sizleri sadece sitemizde değil, firmamızda da görmek dileğiyle….

GURUR TABLOMUZ

KURUMSALLIK
KALİTE
GÜVEN
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
İŞBİRLİĞİ
BİLGİ
TECRÜBE
FİYAT AVANTAJI
DONANIMLI PERSONEL
Back to top